طراحی سیستمهای کنترل صنعتی

طراحی سیستمهای کنترل صنعتی

شرکت مهندسی آساشید نصب طی سالهای فعالیت خود مسئولیت طراحی پروژه های اتوماسیون صنعتی بسیاری را بر عهده داشته است که نمونه بارز آن طراحی سیستم کنترل نیروگاه اول سد شهید عباسپور می باشد.

این نیروگاه پیش از این متکی بر سیستم کنترل قدیمی Relay Base  بوده و در حال حاضر طبق آخرین مِتدهای جهانی اتوماسیون صنعتی و برای اولین بار در کشور توسط مهندسین ما،  به سیستم DCS ارتقا یافته است.

درباره شرکت

شرکت مهندسی آساشید پس از سالها تجربه اندوزی در صنایع مختلف از جمله نیروگاههای برق آبی، پالایشگاهای نفت و گاز، صنایع پتروشیمی و تصفیه خانه های آب و فاضلاب و صنایع دیگر توسط تعدادی از مهندسین متخصص و مجرب در سال 1383 تاسیس گردید.

در طی سالهایی که از زمان تاسیس شرکت گذشته است همواره فراز و نشیبهای فراوانی را پیش رو داشته ایم و قسمت اعظم این سالها در تحریمهای ناجوانمردانه علیه کشورمان طی شده است.

با وجود تمامی موانع و سختیهایی که در این برهه بر شرکتهای خصوصی از جمله خود ما روا داشته شده است، هیچگاه از هدف اصلی مان که ارائه خدمات مهندسیِ شایسته نام ایران و ایرانی است صرفنظر نکرده و نخواهیم کرد.

از هیچ رانتی برخوردار نبوده ایم و وامدار و وابسته به هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی نیستیم.

تنها به پروردگاه متعال اتکال جُسته ایم و همواره رضایت او را مد نظر داشته ایم و معتقدیم که رضایت خلق، رضایت پروردگاه است.

Top

تماس با ما

آدرس : تهران - خیابان سهروردی شمالی - خیابان دکتر قندی غربی - پلاک 26 - طبقه 3- واحد6                                                                                                                       

تلفن:    88756919-021

                021-88507612

                021-88501675    

فکس:  88768948-021